Strava - tak běžná každodenní potřeba. Možná tak běžná, že jsme v tom uspěchaném životě zapomněli jak moc důležitá je. Nebo jí naopak dokážeme věnovat tolik energie, času, peněz a důležitosti, že se dokážeme vytvarovat do "velkých" a hlavně nežádoucích rozměrů. Existuje spousta článků a inzerce se „zdravou“ výživou. Vše působí tak jednoduše a účinně. Ale málo "prodejců"  se ptá, zda nemáte třeba cukrovku, potíže se štítnou žlázou, či vysoký tlak. A téměř žádný se neptá, jak se cítíte a zda nemáte zrovna nějaké psychicky náročné období. Kde berete jistotu, že zrovna Vám pomůže s čištěním střev pouhé přidání vlákniny do stravy…? Užívání rakytníkového oleje odpomůže od kožních problémů...? Ano, všude se o tom mluví a píše, ale pokud je již porouchané správné trávení v žaludku a zbylá skladba jídla je nevhodná, Vaše potíže nepominou.

Nabízím Vám asistenci a poradenství ve výběru zdravého stravování, v nabídce méně známých doplňků stravy pro vegetariány a vitariány (živá strava).  V detoxikaci, dietách vedoucích nejen k formování těla a redukci tělesné hmotnosti, ale také k pomoci a redukci zdravotních potíží.  Nestavím se do role vystudovaného odborníka, ale díky spolupráci s odborníky a mým dlouholetým osobním zkušenostem, částečném vzdělání v oboru, ale hlavně zájmem o tuto problematiku, Vám mohu nabídnout možnost osobní konzultace a doporučit Vám některé důležité informace a strategie vedoucí ke kýženému cíli – porozumět, co Vaše tělo umožňuje, potřebuje a zvládne.

Ingrid Reková

Poradenství běžně probíhá zcela zdarma při Vašem nákupu potravin a potravinových doplňku v obchodě, pokud si situace nevyžádá soukromí a delší dobu. Někdy je totiž potřeba vnitřní změna vztahu k jídlu, což a je samozřejmě delší proces. Pak je nutné se předem domluvit na konkrétním termínu buď osobně, na adrese provozovny Ina natura s.r.o., ul. Pernštýnská 43, Pardubice, nebo na tel. čísle 604 955 626 a to v otevírací době obchodu, která je pondělí až čtvrtek 10-17 hod. Cena za jednu hodinu je stanovena na 350,- Kč s tím, že každá další započatá hodina je za 300,- Kč.

Navštivte nás v naší provozovně.
Sídlo: Ina natura s.r.o., Pernštýnská 43, 530 02 Pardubice
Otevírací doba: PO-ČT 10-17
Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 604 955 626

Back to top