MOTTO: " Je to srdce, které rozdává; ruce už jen dávají". 

Když byliny pomáhají při odstranění mnoha onemocnění u lidí, zcela stejně, a někdy i daleko rychleji, pomáhají i u zvířat. Proč rychleji? Zvíře neřeší zda je šťastné či nikoliv, zda je dostatečně zajištěné, nebo zda žije v blahobytu nebo holobytu. Zvířata se vzájemně nesrovnávají - neporovnávají. Oni žijí jak dokáží v TADY a TEĎ. Proto i nemoci mohou být daleko rychleji zvládnuty a jak jinak, než přirozenou cestou. Nabízí se celá řada bylin, bylinných extraktů a preparátů. Vezmeme-li v potaz však ještě trochu širší rozměr všude přítomné intuice pacientů, domníváme se, že i ten kdo je zpracovává, vyrábí a prodává, ovlivňuje účinky podávaných potravinových doplňků  (a to nejen u zvířat :-) ). Spolupracujeme proto s firmou PROVET®, která splňuje, dle našich priorit, to, co očekáváme od špičkových bylinných preparátů pro zvířata a tím tak můžeme rozšířit nabízenou pomoc při zotavovaní Vašich čtyřnohých miláčků. 

PROVET® je značka krmiv a veterinárních přípravků pro koně, psy a kočky. Veterinární přípravky jsou čistě přírodní, vyrobeny z extraktů léčivých rostlin, tudíž šetrné k organismu zvířete. Přípravky účinně řeší nejčastější potíže vyskytující se u zvířat a nemají žádné vedlejší účinky. 

Firma Ina natura s.r.o. Vám tak nabízí veterinární přípravky pro malá a velká zvířata pro úspěšné odstranění zdravotních problémů s pohybovým aparátem, klouby, šlachami, játry, svaly, srstí a kůži, krvetvorbou a dalšími...

Naši nabídku najdete v kategorii Přípravky a kosmetika pro psy, kočky a Přípravky a kosmetika pro koně.

 

 

 

Navštivte nás v naší provozovně.
Sídlo: Ina natura s.r.o., Pernštýnská 43, 530 02 Pardubice
Otevírací doba: PO-ČT 10-17
Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 604 955 626

Back to top