Jedná se o osobní konzultace, při kterých Vám můžu pomoci podívat se na Váš zdravotní stav, různé životní situace a starosti z jiného úhlu pohledu. Odhalit Vám příčiny a Vaše skryté programy, které podvědomě žijete. Nabízím rozkrytí souvislostí, které vedou k nemocem, osobní nespokojenosti, celkové ztrátě radosti z žití a bytí. Nabízím pomoc k pochopení a uchopení Vámi zvoleného tématu či situace a to tak, že si na vše přijdete vlastně „sami“. Jediné co je k tomu potřeba je Vaše odvaha začít pátrat a silná touha k vlastní vnitřní změně (ta venkovní přijde následně :-)

Ingrid Reková

Společné sezení trvá různě dlouho a s individuálním počtem opakovaných setkání. Jelikož vy sami si určujete jak hodně a do jaké hloubky - do jakého poznání a porozumění chcete na daném tématu pracovat. Z mé zkušenosti však vím, že závažné potíže na jedno sezení nestačí a na první setkání je potřeba minimálně 1,5 – 2 hodiny. Cena za jednu hodinu je 350,- Kč s tím,  že každá další započatá hodina je za 300,- Kč.

Vždy je nutné se předem domluvit na konkrétním termínu buď osobně, na adrese provozovny Ina natura s.r.o., ul. Pernštýnská 43, Pardubice, nebo na tel. čísle 604 955 626 a to v otevírací době obchodu, která je pondělí až čtvrtek 10-17 hod.

Navštivte nás v naší provozovně.
Sídlo: Ina natura s.r.o., Pernštýnská 43, 530 02 Pardubice
Otevírací doba: PO-ČT 10-17
Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 604 955 626

Back to top