SOFT SKILLS

K čemu jsou tyto dovednosti důležité?

Měkké dovednosti se staly na současném trhu práce velmi žádaným artiklem odborné způsobilosti.

Jedná se o těžce měřitelné, ale velmi ceněné vlastnosti, které v dnešní době, zaměřené na dosažení cílů a na maximální pracovní výkonnost, přidají mnoho plusových bodů k získání obojího - tedy toho pro Vás tak potřebného pocitu spokojenosti, úspěchu a vlastní hodnoty - v pozici zaměstnance, zaměstnavatele, ale i v osobním životě.

Do určité míry nám byly soft skills naděleny. Jde částečně vlastně o dovednosti našeho EQ. Dobrou zprávou však je, že se měkké dovednosti lze i učit a rozvíjet. Je na Vás, které byste rádi rozvíjeli, a které Vám pomohou ve Vašem zaměstnání. Nabízím Vám pomoc tyto schopnosti rozvíjet.

 

Ve kterém odvětví zaměstnání se Vám soft skills budou hodit?

· Ve středním a vyšším managementu je potřeba zejména schopnost řešení konfliktů, analytické a komplexní myšlení, umění myslet businessově či schopnost sebereflexe.

· V oblasti informačních systémů se neobejdete bez schopnosti týmové práce či ochoty zvyšování kvalifikace.

· Obchod a marketing vyžadují komunikativnost sociální empatii, organizační schopnosti a schopnost vytvářet a udržovat kontakty.

· Pro činnosti kreativního charakteru je nezbytná otevřenost novým věcem a koncepční a komplexní myšlení. · Administrativní činnost vyžaduje komunikativnost, organizační dovednosti, schopnosti týmové práce a výkonnost.

 

Jaká témata nabízím?

  • KOMUNIKACE
  • ROZVOJ OSOBNOSTI
  • OBCHODNÍ DOVEDNOSTI
  • PREZENTAČNÍ DOVEDNOSTI
  • ASERTIVITA
  • VEDENÍ TÝMU

A proto, přemýšíte o takovém osobním rozvoji? Pak neztrácejte čas a spojte se se mnou prostřednictvím mailové nebo telefonické komunikace.

Konzultace SOFT SKILLS Ingrid Reková

Věřím, že dnes si může z nabídky vybrat každý právě tu cestu, která vyhovuje jeho potížím, osobnosti a jeho pohledu na život nejlépe. Rádi Vám budeme při výběru a kombinaci různých oborů nápomocni.

Navštivte nás v naší provozovně.
Sídlo: Ina natura s.r.o., Pernštýnská 43, 530 02 Pardubice
Otevírací doba: PO-ČT 10-17
Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 604 955 626

Back to top