Přípravek je vhodný po vyčerpání, po zvýšeném výkonu sportovců, po velké námaze, nadměrném úsilí, kdy pracovní úkon přesahuje obvyklou hranici. Je velmi oblíben u studentů, sportovců, herců, manažerů, těžce pracujících. Únava je normální reakcí organismu na přepracování, není to nemoc. Vyvážený poměr bylin zaručuje povzbuzení organismu po stránce fyzické i psychické.

Tolice vojtěška (Medicago sativa)

Obsahuje vitamíny A, E, D, K a B6, minerální látky - draslík, fosfor, železo. Chlorofyl má dezinfekční a antiseptický efekt. Vojtěška má velký vliv na životní energii, zvyšuje výkonnost.

Ženšen (Panax ginseng)

Obsahuje polysacharidy, peptidy, polyacetylénové alkoholy, mastné kyseliny. Hlavními obsahovými látkami kořenů jsou triterpenoidní saponiny (ginsenosidy, panaxosidy). Tyto látky mají významnou adaptogenní aktivity – jsou jakýmsi etalonem protistresového účinku, podle kterého jsou porovnávány ostatní adaptogenní rostliny. Většina těchto sloučenin působí také stimulačně na centrální nervový systém, posilují imunitní funkce a mají antikancerogenní efekt. Je to bájná a žádaná rostlina ke zlepšení a posílení celkového stavu organizmu.

Sporýš lékařský (Verbena officinalis)

Obsahuje hlavně glykosid verbenalín, dále sliz, hořčiny, třísloviny, saponiny a ketonickou silici. Působí jako parsympatomimetikum, jako nervinum. Je doporučován při únavě, malátnosti a slabosti z nejrůznějších příčin. Tonizuje organizmus.

Yzop lékařský (Hyssopus officinalis)

Obsahuje silice, flavonové glykosidy, třísloviny, organické kyseliny, minerály, pryskyřice. Osvěžuje celkově vyčerpaný organizmus. Spasmolyticky se podílí při křečích.

Mučenka (Passiflora)

Obsahuje vápník, fosfor, železo, hořčík, draslík, vitamín A, C, B. Mučenka je velmi dobré antidepresivum a antipsychotikum, navrací duševní pohodu. Působí na celkové uklidnění a přitom nevyvolává útlum.

Oves (Avena)

Obsahuje škroby, saponiny, bílkoviny, flavonoidy, vitamíny, minerály, glykosidů (avenin a vanillosid), pektin, kyselinu křemičitou, karoten. Působí uklidňujícím účinkem. Používá se při stavech vyčerpání a nervové slabosti.

Dávkování

20 kapek denně před jídlem. Nejlépe rozpustit ve vodě, čaji nebo ovocné šťávě.

Navštivte nás v naší provozovně.
Sídlo: Ina natura s.r.o., Pernštýnská 43, 530 02 Pardubice
Otevírací doba: PO-ČT 10-17
Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 604 955 626

Back to top