Přípravek přispívá k udržení vyrovnaného krevního tlaku, je účinný pro normalizaci srdeční činnosti a působí příznivě při změnách počasí.

Hloh obecný květ (Crataegus oxyacantha)

Hloh obsahuje silice, quercitin qurcetin, triterpenové kyseliny, aminy, flavonoidy, antokyany, kvercetin, vitamíny skupiny B a C,  pektiny, saponiny, třísloviny, glykosidy a cukry. Snížuje vysoký krevní tlak. Rozšiřuje koronární cévy a zlepšuje zásobování srdce krví.

Srdečník obecný (Leonurus cardiaca)

Obsahuje bufanolidové glykosidy, hořčinu leonurin, alkaloidy stachydrin, třísloviny, saponin, flavonoidy, antokyany, kyseliny – citrónovou, jablečnou, mléčnou a vinnou, křemičitany a silice. Pomáhá při kolísavém a zvýšeném tlaku, zklidňuje bušení srdce, zlepšuje frekvenci srdečního svalu a má velmi dobré uklidňující účinky.

Jmelí bílé (Viscum album)

Jmelí obsahuje steroly, triterpeny, fenolické látky (lignany, fenolové kyseliny), aminy (tyramin, histamin, cholin), proteiny (lektiny, viscotoxin) a flavonoidy. Látky obsažené ve jmelí snižují krevní tlak (směs cholinu a acetylcholinu), zpomaluje srdeční tep.

Česnek (Allium sativum)

Česnek obsahuje vitamíny A, B, C, selen, vápník, jod, flavonoidy, polysacharidy, lutamylpeptidy, steroidní a triterpenové saponiny a lektiny. Snižuje krevní tlak a cholesterolu v krvi, prospívá srdci.

Dávkování

15 kapek 3x denně před jídlem. U dětí 7 kapek 3x denně. Nejlépe rozpustit ve vodě, čaji nebo ovocné šťávě.

Navštivte nás v naší provozovně.
Sídlo: Ina natura s.r.o., Pernštýnská 43, 530 02 Pardubice
Otevírací doba: PO-ČT 10-17
Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 604 955 626

Back to top