Přípravek mírní projevy alergie, je vhodný i jako prevence. Je třeba podávat dlouhodobě, nejlépe několik měsíců. Základem přípravku je přírodní receptura obsahující tři očisty.

Jaterní (dvouzubec trojdílný, ostropestřec mariánský), slinivková (čekanka obecná, smetanka lékařská) a ledvinová očista (celík zlatobýl, přeslička rolní). Přípravek je založen na detoxikačních, antioxidačních a regeneračních účincích. Přípravek pomáhá tělu zbavovat se odpadních látek, důkladné očisty těla – krve, tkání i trávicího systému.

Alergenů je mnoho. Prach, pyl, roztoči, ale také mnohé z toho, co jíme, pijeme a vdechujeme. Kouř, smog, laky, ředidla a další chemikálie, ale i potraviny od konzervačních přísad až k některým "zlepšovačům chuti" - prostě mnoho "éček". Mnohdy je velký problém najít skutečnou příčinu.

Dvouzubec trojdílný nať (Bidens tripartita)

Stimuluje nadledvinky, urychluje metabolismus. Působí močopudně a potopudně. Má antialergické účinky. Podporuje látkovou výměnu. Kromě alergii pomocník i při kožních problémech.

Ostropestřec mariánský (Silybum marianum)

Ostropestřec mariánský obsahuje silymarin, který obnovuje poškozené jaterní buňky tak, že podněcuje syntézu bílkovin a reguluje spotřebu glutathionu, který je potřebný na úspěšný chod detoxikačních procesů v těle. Chrání před toxikací škodlivými látkami obsaženými v potravě.

Čekanka obecná kořen

Obsahuje inulín, glykozid intibín, levulózu, bílkovinné látky, fruktózu, pentózu, cholin; třísloviny, olej, enzymy. Má čístící a močopudný účinek, zlepšuje látkovou výměnu.

Smetanka lékařská kořen (Taraxacum officinale)

Obsahuje hořčiny lactopicrin, taraxacin a taraxasterin, třísloviny, inulin, triterpeny taraxasterol a taraxerol, cholin, inosit, steroly, aminokyseliny, pryskyřice, silice, kaučuk, minerální látky. Působí močopudně a žlučopudně, posilňuje metabolismus.

Celík zlatobýl (Solidago virgaurea)

Obsahuje flavonoidy (rutin), saponiny, silice, hořčiny, třísloviny a jiné.

Přeslička rolní (Equisetum arvense)

Obsahuje kyselinu křemičitou, steroidní saponiny, flavonoidní glykosidy (qyurcetin, luteolin, campherol), hořčiny, organické kyseliny (kyselina jablečná), silice, třísloviny a alkaloidy. Přeslička působí výrazně hojivě. Zvyšuje vylučování moči (diuretický účinek)

Kopřiva dvoudomá

Významná je kyselina křemičitá, pantotenová, mravenčí, histamin, acetylcholin, serotonin, vápník, draslík, železo, sodík, vitamíny, chlorofyl, kvercitin, flavonoid, který prokazatelně potlačuje uvolňování histaminu při snižování alergických příznaků.

 

Dávkování

15 kapek při problémech. U dětí 7 kapek při problémech. Nejlépe rozpustit ve vodě, čaji nebo ovocné šťávě.

Navštivte nás v naší provozovně.
Sídlo: Ina natura s.r.o., Pernštýnská 43, 530 02 Pardubice
Otevírací doba: PO-ČT 10-17
Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 604 955 626

Back to top