Přípravek podporuje vylučování trávicích enzymů slinivky břišní, zlepšuje zažívání a zlepšuje funkci slinivky.

Čekanka nať

Obsahuje inulín, glykozid intibín, levulózu, bílkovinné látky, fruktózu, pentózu, cholin; živice, hořké třísloviny, olej, enzymy a mléčnou šťávu. Má čístící a močopudný účinek, celkově zlepšuje látkovou výměnu.

Pampeliška kořen

obsahuje hořčinu taraxacin, cerylový alkohol laktucerol (v mléčné šťávě), kaučuk, inozit, cholin, třísloviny, saponiny, organické kyseliny, slizovité látky, triterpény, , tuky , bílkovinné látky , inulin, xantofyl, provitamin A a vitaminy C a B2.
Napomáhá při problémech se slinivkou, stimuluje látkovou výměnu, zlepšuje chuť do jídla, trávení, účinkuje při žaludečních a střevních obtížích (žaludečním a střevním kataru, nadýmání a zácpě.

Měsíček květ

Obsahuje éterické oleje, hořčinu kalandén, organická barviva, kyselinu salicylovou, tuky, vosky, saponiny, slizy, organické kyseliny, vitamín C. Příznivě ovlivňuje slinivku, zlepšuje činnost žlučníku, napomáhá trávení, má protikřečové vlastnosti, tiší záněty trávicího ústrojí.

Heřmánek lékařský

Obsahuje éterický olej (Oleum chamomillae), který je pro svou tmavě modrou barvu nazýván modrý heřmánkový olej. Heřmánek je silně protibakteriální a protizánětlivý. Jeho výtažky působí při žaludečních či střevních křečích, nadýmání, říhání, pomalém trávení a plynatosti. Velmi dobře působí při problémech se slinivkou.

Meduňka lékařská list (Melissa officinalis)

Obsahuje silice (citral, citronelal, linalol), třísloviny, hořčiny, slizovité látky, kyselinu kávovou, flavonoidy, enzymy. Má zklidňující účinky. Výtažek z listů pomáhá i při žaludečních potížích. Působí rovněž spasmolyticky.

Puškvorec obecný kořen (Acorus calamus)

Silice, hořčiny, třísloviny, slizy, cukry, cholin. Podporuje látkovou výměnu, tvorbu žaludečních šťáv, zmírňuje křečovité bolesti. Také působí dezinfekčně a močopudně.

Pýr (Elytrigia)

Pýr obsahuje cukry, včetně inulinu, silice, kyselina křemičitá, minerální látky. Podporuje vylučování moči, zvyšuje vylučování močoviny a solí, vyplavování vody z těla. Ochraňuje parenchym jater a doporučuje se jeho podávání nejen léčebné, ale i preventivní pročišťují tělo, zvyšují vylučování škodlivých látek a zlepšují látkovou přeměnu.

Dávkování

10-13 kapek při akutních problémech. Děti od 3 let věku 5-8 kapek. Nevhodné pro těhotné a kojící.

Navštivte nás v naší provozovně.
Sídlo: Ina natura s.r.o., Pernštýnská 43, 530 02 Pardubice
Otevírací doba: PO-ČT 10-17
Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 604 955 626

Back to top