Kapky při zvracení jsou skvělým pomocníkem při různých zažívacích potížích, při těžké nevolnosti a zvracení.

Zázvor lékařský kořen (Zingiber officinal radix)

Obsahuje protein, vitamíny A, C, B-komplex, vápník, fosfor, železo, draslík, sodík a hořčík. Zvyšuje tvorbu trávicích šťáv a neutralizuje kyseliny. Potlačuje nevolnost s nucením na zvracení. Je antibakteriální a protizánětlivý. Podporuje chuť k jídlu.

Máta peprná nať (Mentha piperita herba)

Hlavní složkou, kterou máta obsahuje je mentol, který vyvolává pocit chladu a znecitlivuje, uvolňuje křeče, zlepšuje žaludeční nevolnost při kocovině, zastavuje zvracení, léčí koliky, zlepšuje chuť k jídlu, tiší bolesti při podrážděném žlučníku, zlepšuje vylučování žluče, posiluje nervovou soustavu

Pelyněk pravý nať (Herba absinthii)

Obsahuje silice (thujon a thujol). Dále hořké seskviterpenové laktony, glykosidní hořčiny absinthin a anabsinthin, flavonoidy, třísloviny, kvercetin, pryskyřice, a kyseliny. Podporuje tvorbu žaludečních šťáv, působí dezinfekčně, tlumí křeče, působí na činnost žlučníku Je účinný při nechutenství, zvracení, střevních kolikách, při nedostatku žaludečních šťáv a při žlučníkových poruchách.

Heřmánek pravý květ (Flos chamomillae vulgaris)

Obsahuje silice, terpeny, kyseliny, kumariny, steroidy, sacharidy, flavonoidy, vitamíny, glykosidy, steroidy. Heřmánek uvolňuje křeče, zlepšuje žaludeční nevolnost, zastavuje zvracení, léčí nemoci střev, zlepšuje chuť k jídlu, tiší bolesti při podrážděném žlučníku. Heřmánek má také protibakteriální, protivirové a protizánětlivé učinky.

Meduňka lékařská nať (Herba melissae)

Obsahuje silice, třísloviny, kyseliny, hořčiny, sliz, flavonoidy a minerální látky. Silice má zklidňující účinky, zlepšuje zažívání.

Dávkování

10-13 kapek při problémech, opakovat po 3 hodinách, nedoporučujeme denně více než 100 kapek. U děti 5-7 kapek, nedoporučujeme více než 60 kapek denně.

Navštivte nás v naší provozovně.
Sídlo: Ina natura s.r.o., Pernštýnská 43, 530 02 Pardubice
Otevírací doba: PO-ČT 10-17
Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 604 955 626

Back to top