Kapky po veselém večírku jsou přírodní prostředek proti nepříjemným potížím po požití většího množství alkoholu.

Artyčok (Cynara scolymus)

Obsahuje Cynarin, flavonoidy, slizy, vlákninu, organické kyseliny, hořčiny, třísloviny, inulin, tanin, organické soli, vitamíny A a B, flavony a další účinné látky.
Zvyšuje tvorbu žluči a také její vylučování, podporuje detoxikační činnost jater a vylučování škodlivin močí. zlepšuje trávení a látkovou výměnu.

Máta peprná (Mentha piperita)

Hlavní složkou, kterou máta obsahuje je mentol, který vyvolává pocit chladu a znecitlivuje, uvolňuje křeče, zlepšuje žaludeční nevolnost při kocovině, zastavuje zvracení, léčí koliky , zlepšuje chuť k jídlu, tiší bolesti při podrážděném žlučníku , zlepšuje vylučování žluče , posiluje nervovou soustavu.

Heřmánek lékařský (Matricaria chamomilla)

Silice obsahuje značné množství látek, především terpenických, které zvyšují vylučování žluči. Deriváty kyseliny benzoové mají antipyretické účinky. Azulenové sloučeniny a některé seskviterpeny mají protialergickou a protizánětlivou aktivitu. Polysacharidy mají účinky protibakteriální, protivirové, imunostimulační. Flavonoidy a terpeny uvolňují křeče.

Pomáhá při akutní žaludeční nevolnosti. Je silně protibakteriální a protizánětlivý. Působí při střevních křečích, nadýmání, pomalém trávení a plynatosti.

Kopřiva dvoudomá (Urtica didica)

Kopříva obsahuje chlorofyl, minerální látky, z nichž důležitý je zejména hořčík, karotenoidy, flavonoidy, organické kyseliny, sacharidy, vitamíny, aminokyseliny, glukoniny, třísloviny fytoncidy, kyseliny šťavelovou, mravenčí, octovou, pantotenovou, křemičitou a další látky.

Působí povzbudivě na metabolismus, podporuje celkový metabolismus organismum zvýšuje regenerace tkání, působí povzbudivě a tonizačně nejen na metabolismus, ale i na fyziologické funkce organismu. Kopřiva působí močopudně a antisepticky, pomůže s vyplavováním acetaldehydu ven z těla.

Dávkování

10-13 kapek při akutních problémech. Nevhodné pro těhotné a kojící.

Navštivte nás v naší provozovně.
Sídlo: Ina natura s.r.o., Pernštýnská 43, 530 02 Pardubice
Otevírací doba: PO-ČT 10-17
Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 604 955 626

Back to top