Tento přirodní výrobek pomáhá k posílení imunity, hodí se jako ochrana před kardiovaskulárními a civilizačními nemocemi. Má protiparazitní, protiplísňové, antibakteriální účinky. Uvolňuje křeče hladkého svalstva trávicího ústrojí, pomáhá normalizovat střevní floru.

Česnek (Allium sativum)

Česnek je pro svou léčivou sílu oceňován po tisíciletí. Již Egypťané oceňovali česnek pro jeho posilující účinek a od té doby se používá k léčení téměř všech chorob. Česnek je přírodní antibiotikum.

Česnek obsahuje vitamíny A, B1, B2, D, C a minerály. Z minerálních látek obsahuje významné množství jódu. Silice se vyrábí destilací vodní parou z rozdrcených cibulek plodiny, výtěžnost bývá 0,1 - 0,2%. Silice je vyrobena z mexického česneku ve francouzské firmě H. Reynaud v Montbrun Les Bains (podnik založen roku 1898). Česnek obsahuje Allylpropyldisulfid, diallyldisulfid, divinylsulfid, allylvinylsulfoxid, allicin, 2-propen-1-thiol. Má významné antioxidační, antiseptický, antibakteriální a antiplísňové schopnosti. Přípravek je první volbou při odstranění roupu dětského. Působí příznivě na cévní a trávicí soustavu, taktéž je jeho užívání vhodné v chřipkových obdobích a v těhotenství. Uvolňuje křeče hladkého svalstva trávicího, pomáhá normalizovat střevní flóru a ničí kvasné a hnilobné mikroorganismy. Působí preventivně proti nemocem srdce a krevního oběhu. Mexický česnek je velmi silný extrakt, proto je doplněn medvědím česnekem a bylinami.

Yzop lékařský (Hyssopus officinalis)

Obsahuje flavonoidy, kyselinu rozmarýnovou, triterpeny (marrubiin), silice. Hlavními složkami jsou isopinokamfon, pinokamfon, seskviterpenoidy (beta pinen, limonen, sabinen). Působí desinfekčně až antibioticky. Příznivě působí v oblasti trávicího traktu. Působí jako mírné tonikum.

Petržel (Petroselinum)

Petržel obsahuje silice, flavonoidy, větší množství kyseliny listové. Petržel má diuretický účinek (močopudné působení), spazmolytikum - uvolňující křečovité stažení hladkého svalstva, karminativum - prostředek proti nadýmání, stomachikum - upravující činnost žaludku a podporující trávení.

Dávkování

10 kapek před jídlem pro děti od 6 let věku, nevhodné pro těhotné a kojící.


Navštivte nás v naší provozovně.
Sídlo: Ina natura s.r.o., Pernštýnská 43, 530 02 Pardubice
Otevírací doba: PO-ČT 10-17
Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 604 955 626

Back to top