Používají se pro zlepšení výkonnosti, zlepšují koncentraci, soustředěnost, paměť, zvyšují fyzickou a sportovní výkonnost. Vhodné při přepracovanosti, vyčerpání, nesoustředěnosti. Vhodné např. pro lékaře, řidiče ,studenty, sportovce, letce...

Ženšen pravý kořen (Panax ginseng)

Je nejsilnějším posilujícím prostředkem. Obsahuje směs unikátních, silně účinných látek. Ženšen předčí běžné povzbuzující látky (káva, čaj, nikotin, energetické nápoje atd.). Jeho účinek nastupuje pomaleji, je však dlouhodobý a po všech stránkách zdraví prospěšný:

zlepšuje soustředění

koncentraci

paměť

Pomáhá při fyzické námaze, regeneruje svaly. Snižuje stres, úzkost, deprese.

Gotu kola nať (Herba Centella Asiatica)

Obsahuje kofein, třísloviny, enzymy, škrob, tuky, barviva, proteiny a glykosidy, teobromin a teofillin, triterpeny, konkrétně asiatikosidy. Stimulanty centrálního nervového systému, což má za následek odstranění psychické a fyzické únavy, zvýšení výkonu organismu a zlepšení výkonu.

Guarana semeno (Semen Guaranae)

Hlavní účinnou složkou guarany je kofein. Ve srovnání s kofeinem obsaženým v kávě, se vstřebává postupněji. Guarana dále obsahuje jako účinné látky guaranin, teobromin a teofillin (jsou obsaženy také v kávě a čaji). Všechny tyto složky účinkují jako stimulanty centrálního nervového systému, což má za následek odstranění psychické a fyzické únavy, zvýšení výkonu organismu a zlepšení výkonu.

Rozmarýna lékařská (Rosmarinus officinalis)

Obsahuje silice (verbenon, borneol, cineol, kafr, limonen , flavonoidy (luteolin, apigenin, diosmetin) diterpenové hořčiny (pikrosalvin, rosmanol, rosmadial, kyseliny a třísloviny.

Povzbuzuje oběhový systém, zlepšuje prokrvení všech částí těla včetně mozku, posiluje paměť a usnadňuje soustředění.

Světlík lékařský (Herba Euphrasiae)

Obsahuje glykosid aukubín, třísloviny, hořčiny, olej, flavonoidy, minerální látky. Významně zlepšuje zrak. Prospívá při duševní vyčerpanosti, migrénách, nespavosti a únavě.

Dávkování

15-20 kapek při vyčerpanosti. Nedoporučujeme více než 100 kapek denně.


Navštivte nás v naší provozovně.
Sídlo: Ina natura s.r.o., Pernštýnská 43, 530 02 Pardubice
Otevírací doba: PO-ČT 10-17
Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 604 955 626

Back to top