Napomáhají očistit tělo, pomáhají odstranit nebezpečné škodlivé látky zvané volné radikály.

Lichořeřišnice větší (Tropaeolum majus)

Obsahuje především isothyokyanát benzylnatý, draslík, silici, bílkoviny. Působí především antibioticky. Likviduje streptokoky, stafylokoky, proteus vulgaris, salmonely a další druhy bakterií.

Lapacho kůra (Cortex Tabebuiae)

obsahuje alkaloidy a naftochinony - lapachol, lapachon a jejich deriváty, dále flavonoidy, quercetin, kyselina hydroxibenzoová, saponiny, přírodní antimykotika, vápník, selen. Vyčištění těla od těžkých kovů a jedů, normalizuje složení krve, zlepšuje průtok krve.

Pýr plazivý (Agropyrum repens)

Obsahuje cukry, včetně inulinu, silice, kyselinu křemičitou, minerální látky. Podporuje vylučování moči, zvyšuje vylučování močoviny a solí. Pročišťuje tělo, zvyšuje vylučování škodlivých látek a zlepšuje látkovou přeměnu.

Kopřiva dvoudomá (Urtica dioica)

Kyseliny ,třísloviny, karotenoidy, vitamín B1, glukokinidy, vitamín C, fytoncidní látky, chlorofyl. Je močopudná. Choroboplodné zárodky se rychleji vyplavují z měchýře, zvyšuje průtok moče, zlepšuje prokrvení vnitřních orgánů, podporuje krvetvorbu.

Pampeliška lékařská (Taraxacum Officinale)

Obsahuje mléčnou lepivou tekutinu (latex); jejími hlavními složkami jsou hořčina taraxacin a taraxasterin, dále inulin, cukry a bílkoviny, třísloviny a fytoncidy. Cerylový alkohol laktucerol (v mléčné šťávě), kaučuk, inozit, cholin, saponiny, organické kyseliny, slizovité látky, triterpény, tuky, bílkovinné látky. Obsahuje xantofyly, provitamin A a vitaminy C a B2. Pročišťuje krev, reguluje činnost jater a žlučníku.

Dávkování

15 kapek 3x denně. Nejlépe rozpustit do vody, čaje nebo ovocné šťávy. Po dobu užívání kapek doporučujeme lehká jídla.


Navštivte nás v naší provozovně.
Sídlo: Ina natura s.r.o., Pernštýnská 43, 530 02 Pardubice
Otevírací doba: PO-ČT 10-17
Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 604 955 626

Back to top