Přípravek příznivě působí při žaludečních problémech, zažívacích potížích, při špatném trávení, nechutenství, nevolnosti, při kručení v břiše, při pocitu nadýmání, plnosti (označováno funkční dyspepsie).

 

 

Puškvorec (Acorus Calamus)

Obsahuje silici, hořčiny, třísloviny, slizy, cukry, podporuje látkovou výměnu, příznivě působí na tvorbu trávicích šťáv, má zklidňující účinky a je mírně močopudný.

Pelyněk černobýl (Artemisia Vulgaris)

Obsahuje silici, hořčiny, inulin a cholin, třísloviny a pryskyřice. Značně podporuje trávení a tlumí žaludeční a střevní křeče. V neposlední řadě podněcuje sekreci žaludečních šťáv.

Máta Peprná (Mentha Piperita)

Obsahuje menthol, menthon, menthofuran (větrová chuť). Odstraňuje křeče v trávicím traktu a působí desinfekčně. Také zmírňuje nadýmání.

Heřmánek Lékařský (Matricaria Chamomilla)

Obsahuje silici, hořčiny, flavonoidní glykosidy s účinnou látkou azulen. Je protizánětlivý, má uklidňující účinky, uvolňuje křeče, je protizánětlivý a má žlučotvorné účinky.

Hořec žlutý (Gentiana lutea)

Nejvýznamnější obsahové látky patří hořčiny (skupina sekiridoidů neboli iridoidních hořčin), dále alkaloidy, třísloviny, xanthony, minerální prvky či fytosteriny. Pro svůj obsah hořčin je tato léčivá rostlina užívaná na podporu trávení a dále zvyšuje vylučování slin a žluči, což oboje zvyšuje chuť k jídlu.

Dávkování:

10 kapek při potížích.

Navštivte nás v naší provozovně.
Sídlo: Ina natura s.r.o., Pernštýnská 43, 530 02 Pardubice
Otevírací doba: PO-ČT 10-17
Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 604 955 626

Back to top