Doplněk stravy, který svým složením příznivě působí na žaludeční prostředí a celkově podporuje zažívání.

 


Výrobce: SURYA PHARMACEUTICALS, Indie

Hmotnost: 60 tablet


Lékořice lysá  - Látky z lékořice podporují tvorbu žaludečních šťáv a naopak působí proti tvorbě žaludečních a dvanáctníkových vředů.

Emblica officinalis - Vykazuje značné antioxidační účinky a přispívá k ochraně organismu před nepříznivým působením volných radikálů.

Hřebíčkovec kořenný - Obsahovou látkou silice je eugenol, který má dobré antiseptické účinky. V lidovém léčitelství se hřebíček používá vnitřně při dráždění ke zvracení, při nadýmání.

Embelia ribes

Pepř černý -  Silice obsažené v tomto ostrém koření stimulují produkci slin a trávících šťáv, urychlují a usnadňují tak trávení jídla. Zároveň má i lehce dezinfekční účinky a působí též proti nadýmání.

Zázvor obecný - pozitivně ovlivňuje naše zažívání a pomáhá odbourávat tuk, snižuje hladinu cholesterolu, zvyšuje produkci žluče. Mminulostí pro vás bude také pálení žáhy.

Terminalia chebula + Terminalia belerica - příznivě ovlivňují funkci trávicího traktu, optimálním způsobem stimuluje peristaltiku tenkého a tlustého střevo

Kardamom pravý

Šáchor hlíznatý

Skořicovník - zlepšuje trávení: štěpí tuky, zlepšuje metabolismus tuků a cukru u lidí s cukrovkou. Uklidňuje koliky, průjmy, nevolnosti, nadýmání.  Má dezinfekční a antibiotické účinky, ničí bakterie.

+ hydrogen uhličitan sodný, stearan hořečnatý

Doporučené dávkování: 1 tableta denně

 

Navštivte nás v naší provozovně.
Sídlo: Ina natura s.r.o., Pernštýnská 43, 530 02 Pardubice
Otevírací doba: PO-ČT 10-17
Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 604 955 626

Back to top