Artrotin je produkt z chrupavčité tkáně mořských organismů, který Vám vrátí „živé“ klouby.

Příroda, která utvářela člověka, nešetřila na něm při vybavování klouby. 187 kloubních spojení, zajišťuje pohybovou volnost pro naše tělo. Když však dojde k narušení funkce třeba jen jednoho z nic, přichází bolest a zoufalství. Máme se s tím smířit? Ovšem že nikoliv.

 

Unikátní způsob zpracování suroviny, umožňuje převést komponenty chrupavčité tkáně mořských organismů, do rozpustného a snadno osvojitelného stavu a výrazně zvýšit účinnostArtotinu ve srovnání s tradičními preparáty.

Složení: obsahuje glukozamin – nejméně 2%, chondroitinsulfát, rozpustný kolagen, aminokyseliny a mikroelementy.

Vlastnosti:

  • Je plně osvojitelný při vnitřním užívání ve srovnání s tradičními preparáty, neboť není závislý na stavu fermentů žaludečního a střevního traktu.
  • Obsahuje již hotové stavební „cihličky“ pro budování, rehabilitaci a obnovu chrupavčité tkáně v kloubech. Zachovává nejdůležitější funkci chrupavky – tlumení úderů a nárazů. Chrání kosti a klouby před poškozením.
  • Normalizuje tvorbu nitrokloubní tekutiny, což snižuje možnost poranění kloubových povrchů.
  • Účastní se při formování vazů, šlach, nehtů, kůže. Normalizuje usazování vápníku v kostní tkáni.
  • Při systematickém užívání přerušuje klíčový článek řetězce rozvoje artrózy, zpomaluje progresi degenerativních procesů v kloubech, v páteři a v okolopáteřních měkkých tkáních. Vrací kloubům funkční výkonnost.
  • Má protizánětlivý a protibolestivý účinek. Zmenšuje bolesti v kloubech a v páteři.
  • Zajišťuje nespecifickou ochranu chrupavky proti chemickým poškozením, včetně takových, která jsou vyvolána podáváním nesteroidních protizánětlivých preparátů a kortikosteroidů.
  • Na rozdíl od nesteroidních protizánětlivých preparátů (ibuprofen, ortofen), které vyvolávají erozi a vředy v žaludečním a střevním traktu, je Artrotin naprosto bezpečný a nezpůsobuje obdobné vedlejší účinky.

Indikace:

1.      K urychlení obnovení funkce chrupavčité tkáně při zánětlivých a dystroficko-výměnných postiženích kloubů (artritidy, artrózy, osteochondróza páteře, tendovaginitidy, myozity atd.)

2.      V průběhu regeneračního období po úrazech.

3.      Jako celkově posilující prostředek při zvýšených zátěžích podpůrně-pohybového ústrojí, včetně jeho použití pro sportovce.

4.      Podporuje posilování vlasů, zpevňování nehtů a zvyšuje pružnost kůže.

Způsob užívání:

po 1 tobolce (tabletě) 2 krát denně po jídle. Cyklus užívání – 15 dní. Stabilního účinku se dosahuje při užívání po dobu nejméně 3 měsíců.

Kontraindikace:

Individuální nesnášenlivost komponent, věk do 12 roků, těhotenství, kojení.

Před započetím užívání se doporučuje konzultace s lékařem.

Preparát je slučitelný s léky různých farmakologických skupin a může být používán ve spojení s tradičními metodami terapie.

Při onemocněních podpůrně-pohybového ústrojí, se dociluje vyšší při použití Artrotinu při současném podávání preparátů, které obsahují polynenasycené kyseliny (omega-3) – Krusmarin.

 

Artrotin má specifický pach.

artrotin

Navštivte nás v naší provozovně.
Sídlo: Ina natura s.r.o., Pernštýnská 43, 530 02 Pardubice
Otevírací doba: PO-ČT 10-17
Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 604 955 626

Back to top